Barová židle zelená látka ABZ112Z
53;56;103;
Barová židle, zelená, látka,. Barová židle s područkami v zeleném manšestrovém potahu nabízí pohodlné posezení s příjemnou texturou látky, která je navržena pro dlouhou životnost a...
Barová židle s područkami v zeleném manšestrovém potahu nabízí pohodlné posezení s příjemnou texturou látky, která je navržena pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Pevná kovová podnož v černém matném provedení zajišťuje stabilitu a odolnost při každodenním používání. Ergonomicky tvarované opěradlo a integrované područky podporují správnou polohu těla a přispívají k vyššímu komfortu během sezení. Židle není otočná, což podtrhuje její pevnou a stabilní konstrukci vhodnou pro barové pulty či vysoké stoly. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování se hodí do moderních interiérů i komerčních prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957748210 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 53 |
| Hloubka: | 56 |
| Výška: | 103 |
| Hloubka sedu: | 44 |
| Výška sedu: | 72 |
| šířka sedu: | 38 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Styl: | industriální |
| Opěrka: | na nohy i ruce |
| Typ nohou: | čtyři nohy |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 3 |
| Výška područek (cm): | 61 |
| Šířka područek (cm): | 8 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Manšestrová látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 76,5x66,5x55,5 |
| Výhoda 1: | Manšestrová látka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




