Konferenční stolek 120x60x50 cm lamino dub AKS180D
120;60;50;
Konferenční stolek 120x60x50cm, lamino, dub. Konferenční stolek kombinuje praktický design s kvalitním materiálovým provedením. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým dekorem a m...
Konferenční stolek kombinuje praktický design s kvalitním materiálovým provedením. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým dekorem a matnou povrchovou úpravou, která je doplněna ABS hranou pro zvýšení odolnosti proti poškození. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnost a stabilitu celého stolku. Výška 50 cm umožňuje pohodlné využití v obývacím prostoru jako doplněk k sedací soupravě. Rozměry 120x60 cm poskytují dostatek prostoru pro odkládání drobných předmětů či dekorací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 8591957734916 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 120 |
| Hloubka: | 60 |
| Výška: | 50 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | obdelníkové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | konferenční stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 22.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 24 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 6 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 6 x 3 |
| Světlá výška (cm): | 44 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 126x67,5x10,5 |
| Karton2: | 52x45x14 |
| Výhoda 1: | Nadstandardní výška |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




