Křeslo ušák zelená AKR169Z
64;73;100;
Křeslo ušák, zelená . Křeslo se zeleným potahem z voděodolné látky kombinuje pohodlí s praktickým využitím v interiéru.Kovové prvky zajišťují stabilitu a dlouhou životnost....
Křeslo se zeleným potahem z voděodolné látky kombinuje pohodlí s praktickým využitím v interiéru.Kovové prvky zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Designové prošití na opěradle a sedáku podtrhuje moderní vzhled a zároveň přispívá k pevnosti čalounění. Područky jsou integrované do celkového tvaru křesla, což zvyšuje komfort při sezení. Díky použitým materiálům je křeslo vhodné pro každodenní relaxaci s důrazem na snadnou údržbu a odolnost vůči vlhkosti.t.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957611484 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 64 |
| Hloubka: | 73 |
| Výška: | 100 |
| Hloubka sedu: | 48 |
| Výška sedu: | 46 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | ušáky |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Hmotnost - netto (kg): | 13.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 14 kg |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Šířka područek (cm): | 6 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 72x66x41 |
| Výhoda 1: | Prémiová látka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




