Kulatý jídelní stůl pr 100 cm lamino šedý dub AJS166S
100;100;76;
Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, šedý dub. Jídelní stůl s kulatou deskou o průměru 100 a výšce 76 nabízí praktické řešení pro menší jídelní prostory. Deska je vyrobena z lamina s dekorem...
Jídelní stůl s kulatou deskou o průměru 100 cm a výšce 76 cm nabízí praktické řešení pro menší jídelní prostory. Deska je vyrobena z lamina s dekorem šedého dubu a matnou povrchovou úpravou, která je doplněna ABS hranou pro zvýšenou odolnost proti poškození. Stabilní kovová podnož v černém provedení zajišťuje pevnost a stabilitu, přičemž nohy jsou opatřeny rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovností podlahy. Konstrukce stolu je navržena tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro pohodlné sezení a snadnou údržbu. Tento stůl je vhodný jak do domácností, tak i do komerčních prostor s moderním interiérovým stylem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957735166 |
| Barva: | šedá |
| Materiál desky: | lamino |
| Šířka: | 100 |
| Hloubka: | 100 |
| Výška: | 76 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | kulaté |
| Tvar nohou: | atypické |
| Počet míst k sezení: | pro 4 osoby |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 18.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 20 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 74 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Kruhový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Šedý dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 108,5x108,5x10 |
| Karton2: | 88,5x17x9,5 |
| Výhoda 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




