Němý sluha kov černá ANS109C
51;30;110;
Němý sluha, kov, černá. Elegantní němý sluha značky je praktickým pomocníkem pro každou ložnici nebo šatnu. Minimalistický černý design s kovovou konstrukcí nabízí p...
Elegantní němý sluha je praktickým pomocníkem pro každou ložnici nebo šatnu. Minimalistický černý design s kovovou konstrukcí nabízí pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Ramínko a praktický držák na kalhoty nebo kravaty udrží vaše oblečení vždy upravené a připravené. Stabilní oválná základna zajišťuje bezpečné postavení a snadno zapadne do moderního i klasického interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Němí sluhové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8591957693572 |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 51 |
| Hloubka: | 30 |
| Výška: | 110 |
| Nosnost: | 3 kg |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytvové doplňky |
| Kategorie: | Němí sluhové |
| Hmotnost - netto (kg): | 2.3 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 2.5 kg |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 72x32x4,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




