Barová židle béžová látka ABZ113L
46;52;110;
Barová židle, béžová, látka,. Barová židle kombinuje moderní design s praktickou funkčností díky výškově nastavitelnému mechanismu, který umožňuje snadné přizpůsoben...
Barová židle kombinuje moderní design s praktickou funkčností díky výškově nastavitelnému mechanismu, který umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku podle potřeby. Sedák i opěradlo jsou potažené lanýžovou látkou v dekoru broušené kůže, která nabízí příjemnou měkkost a vizuální efekt připomínající přírodní materiál. Designové prošití v podobě čtvercových políček dodává židli výrazný stylový detail a zároveň zvyšuje komfort sezení. Stabilní kovová podnož v černém matném provedení je vybavena praktickou opěrkou nohou, která zvyšuje pohodlí při delším sezení. Celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a snadnou údržbu, přičemž židle nabízí univerzální využití v domácích i komerčních barech či kuchyňských linkách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 8591957778040 |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 46 |
| Hloubka: | 52 |
| Výška: | 110 |
| Hloubka sedu: | 39 |
| Výška sedu: | 61 |
| šířka sedu: | 46 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Nastavitelnost: | nastavitelné |
| Otočné: | otočné |
| Styl: | industriální |
| Opěrka: | na nohy |
| Typ nohou: | na jedné noze |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 90-110 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 61-81 |
| Hmotnost - netto (kg): | 7.25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7.5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 39 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | Centrální |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Otočná: | Ano |
| Karton1: | 62x42x47 |
| Výhoda 1: | Nastavitelná výška |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




