Barová židle šedá látka ABZ113S
46;52;110;
Barová židle, šedá, látka,. Barová židle kombinuje moderní design s praktickými funkcemi pro pohodlné sezení u barového pultu či kuchyňského ostrůvku. Sedák a opě...
Popis
Barová židle kombinuje moderní design s praktickými funkcemi pro pohodlné sezení u barového pultu či kuchyňského ostrůvku. Sedák a opěradlo jsou čalouněné šedou látkou s výrazným prošitím, které dodává židli stylový vzhled a zároveň zvyšuje komfort. Pevná kovová podnož v černé barvě je vybavena stabilní kruhovou základnou a praktickou opěrkou nohou pro lepší pohodlí. Výškově nastavitelný plynový píst umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku podle potřeby, navíc je židle otočná o 360 stupňů, což zvyšuje její flexibilitu při používání. Celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a stabilitu v běžném provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957778033 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 46 |
| Hloubka: | 52 |
| Výška: | 110 |
| Hloubka sedu: | 39 |
| Výška sedu: | 61 |
| šířka sedu: | 46 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Nastavitelnost: | nastavitelné |
| Otočné: | otočné |
| Styl: | industriální |
| Opěrka: | na nohy |
| Typ nohou: | na jedné noze |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 90-110 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 61-81 |
| Hmotnost - netto (kg): | 7.25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 7.5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 39 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | Centrální |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Funkce: | Výškově nastavitelná |
| Otočná: | Ano |
| Karton1: | 62x42x47 |
| Výhoda 1: | Nastavitelná výška |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




