Botník bambus přírodní ABK119N
100;35;45;
Botník, bambus, přírodní. Botník z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a vzdušné řešení pro uskladnění obuvi. Jeho otevřená konstrukce s jednou policí umožňu...
Botník z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a vzdušné řešení pro uskladnění obuvi. Jeho otevřená konstrukce s jednou policí umožňuje snadnou orientaci a rychlý přístup k botám, přičemž bambusové lamely zajišťují dostatečnou cirkulaci vzduchu. Stabilní nohy a pevné spojení jednotlivých částí podporují dlouhou životnost a odolnost proti běžnému zatížení. Díky přírodnímu vzhledu se botník hodí do různých interiérů, kde přináší příjemný přírodní akcent.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8591957705367 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | masiv |
| Materiál detailně: | bambus |
| Šířka: | 100 |
| Hloubka: | 35 |
| Výška: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | sedací |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,2 x 2,2 |
| Světlá výška (cm): | 20 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 104,5x37,5x11,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




