Houpací křeslo žlutá látka AKR107ZL
67;85;90;
Houpací křeslo, žlutá, látka. Houpací křeslo v žluté barvě je potažené prémiovou látkou, která nabízí příjemný dotek a snadnou údržbu. Sedák i opěradlo jsou ergonomicky tvarované a...
Houpací křeslo v žluté barvě je potažené prémiovou látkou, která nabízí příjemný dotek a snadnou údržbu. Sedák i opěradlo jsou ergonomicky tvarované a doplněné o pevné čalounění s knoflíkovým prošitím, které zvyšuje komfort sezení. Stabilní nohy jsou vyrobené z masivního kaučukovníku v kombinaci s černým kovem, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Houpací mechanismus umožňuje plynulé a příjemné houpání, které podporuje relaxaci. Křeslo je vybaveno pevnými područky pro pohodlné opření rukou a jeho rozměry jsou vhodné do moderních i klasických interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957772338 |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 67 |
| Hloubka: | 85 |
| Výška: | 90 |
| Hloubka sedu: | 46 |
| Výška sedu: | 46 |
| šířka sedu: | 43 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Tvar: | houpací |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Hmotnost - netto (kg): | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12.5 kg |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Šířka područek (cm): | 5 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | Pohup |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Funkce: | Houpací mechanismus |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 70,5x33x70,5 |
| Výhoda 1: | Houpací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




