Jak vybrat ideální stůl pro školáka

Co potřebuje školák k ideálnímu fungování pro náročné mentální výkony ve škole? Co třeba stůl, který roste s ním? Od první třídy po dobu neurčitou? Jste připraveni na první den nového školního roku?

Mít čistý stůl je základ všeho, i kultury bytí?

Klasifikační schémata závisí na vašich preferencích, rozhodně existuje široká možnost výběru. V prvé řadě si promyslete investici krátkodobou nebo dlouhodobou. Na materiálu také záleží. Princip funkčnosti nastavování velikosti může z dlouhodobé perspektivy vytvářet profit bez nutnosti dalšího nákupu. PC stolek se skříňkou a zásuvkou v jiskřivé zelené barvě ze sektorové řady Sunny obsahuje navíc výsuvnou desku na klávesnici. Kvalitní nábytek z laminátové desky obsahuje rovněž dvířka v zelené nebo fialové kombinaci. Je tedy vhodný pro děvčata i kluky. Nábytek lze sestavit zcela podle svých představ. 

Když jde o vaše děti, vyplatí se investovat do kvality a účelu z dlouhodobější perspektivy. Účel použití může sloužit k mnoha aktivitám, nejem k učení. K výtvarným činnostem nebo dalšímu vzdělávání se na PC. Mnoho moderních stolů se dnes vyrábí i v rohové variantě.

Stůl, který ovlivní výkony vašich malých školáků

Model PC stolku Laristote v moderním provedení dubového dekoru může vyhovovat svou univerzálností, vhodně jej můžete začlenit do každého stylového interiéru studentského nebo dětského pokoje. Jednoduché a přitom moderní provedení poskytuje dostatek odkládacího prostoru, stejně tak i úložného. Moderní dekor dubu je vyroben z DTD lamina ve světlých odstínech hnědé v kombinaci s bílou barvou. Do tří zásuvek naskládáte mnoho nápadů i úkolů na celý školní rok. Světlou barvou určitě nic nezkazíte, navíc se objevuje v posledních trendech jako vysoce žádaná.

 

 

getimage (27)getimage (28)

Bílá jako univerzální barva pro holky a kluky

Holky a kluci žijí v poněkud odlišných dimenzích, ovšem pomocí neutrální a krásné bílé barvy lze vhodně kombinovat celou sestavu pokoje podle potřebného genderu. Přidat pak můžete dle rozměrů pokoje i skříně, stolečky, světlé bytové doplňky, pohovku, křesla zvolit v barvě závěsů, určitě nezapomeňte na poličky, atd. Holčičky jistě uvítají interiér laděný do růžové nebo fialové a kluci modré nebo žluté barvy. Celý prostor pak můžete zvýraznit křiklavými obrazy, které v takovém prostoru rozhodně vyniknou nebo ozdobit plakáty dle oblíbenosti svých dětí či adolescentů.

 

getimage (29)
 

Domeček pro panenky?

Mezi další oblíbené barvy patří také šedá a grafit. Takový psací stůl se opět vyrábí nejčastěji z lamina. Doporučujeme špičkovou variantu v kombinaci s bukem ibsen, na kterém možná vznikne nejedno literární dílo v duchu pokračování "Domečku pro panenky" nebo Nory, která nikoho neopustila. Uvidíte sami. Když poskytnete svým dětem péči a výtečnou podporu k zakladní pracovním a školním pomůckám, jejich kreativita se může rozproudit naplno. Stejně jako celková informační architektura jejich dětské mysli. 

 

Nyní je čas na budoucnost za dobrou cenu

Ideální studentský PC stůl v moderním provedení vypadá stylově a hodí se i do dětského pokoje. Obsahuje tři zásuvky a odkládací prostor s dostatkem úložného prostoru. Tento stůl poskytuje univerzální využití a je vyroben z DTD lamina ve švestkovém dekoru, kombinovaném bílou barvou, jež nikdy nevyjde z módy. A vhodně doplní jakýkoli styl interiéru. Co by určitě nemělo chybět v dětském pokoji ve společnosti kvalitního psacího stolu, jsou poličky na jakékoli vybavení nejen do školy. Hlavně se nebát hravé a vkusné pestrosti. Odpočinek, relax i zábava v jednou směřují k nejlepším výkonům i k radosti.

K blízkosti stolů a stolků patří také regály a police, bez nichž se žádné dítko školou povinné neobejde.

Existuje mnoho hravých alternativ dětského nábytku. Proto se nebojte odvázat a zařídit svým malým školákům dostatek veselých skrýší, které je povzbudí v tvořivosti a zároveň pomohou v systematičnosti a zdravou formou je naučí ukládat věci na své místo. Podívejte se také na další pestrou inspiraci a vykročte do nového školního roku ve správné náladě i připravenosti.

 

 

getimage (30)getimage (31)