Jak chytře a bezpečně zabavit své děti během prázdnin?

Dejte jim svobodu pod dozorem ve vlastním dětském domečku. 

Všechny generace dětí milují dobrodružství, zábavu a vlastní prostor. Kdy jindy dopřát svým dětem možnost stát se hrdinou než právě teď, během letních prázdnin, v době grilování na zahradě a všelijakých zahradních akcí a aktivit venku na sluníčku? 

Dětský domeček aneb nedobytný hrad hrou má mnoho podob. Existují modely i se skluzavkou anebo Dětské hřiště Dominik a Multifunkční věž.

Dětské domečky venku na zahradě ocení nejen vaše ratolesti, ale celá rodina. Jak být spolu a přitom se nerušit? Mít děti pod dozorem a přesto je skoro nevidět? V domečku si vyhrají obzvláště kluci, ale i holčičky si mohou vyzdobit vnitřek prostor na láskyplný domov plný barev a útulných koutků. Zabavit se v přívětivém koutku tak lze navíc během každého počasí. Vnitřek každého domečku lze doplnit navíc vlastní dětskou kuchyňkou nebo dalšími doplňky.

Nejoblíbenější dětské domečky co nejvýhodněji

Na nakup-nabytek.cz najdete řadů různých typů dětských domečků, předně však za nejlepší ceny široko daleko. K nejoblíbenějším modelům patří Dětský domeček Ela, který přináší univerzální řešení, i s podlahou. "Nehoblované borovicové dřevo, ošetřeno tlakovou zelenou impregnací chrání proti nepříznivým vlivům počasí a stárnutí. Pokud bude dřevo vystavené nějaký čas povětrnostním vlivům, dřevo získá šedou patinu."

getimage (41)getimage (42)
 

Domek uvítají jak kluci při hře na "Piráty z Karibiku" nebo i holčičky v zasněném "Létě s kovbojem". Celková plocha domečku Ela je 1250 x 2430 mm a celková výška 1750 mm. Dovnitř se tedy vejde více než jedno dítě. Plno inspirace a zábavy tak můžete dopřát svým potomkům během celého léta ve zdravějším prostředí venku na čerstvém vzduchu. Obzvláště, pokud dítka protestují proti účasti v letních táborech a pobytech uprostřed divočiny.

Luxusní domečky na vlastní zahradě si můžete variovat v libovolném tvaru a rozměrech. Také přetřít nátěrem podle vlastní chuti a fantazie. Dětské domečky lze vybrat od nejmenšího po největší. Například dětský Domeček Tomek o celkové ploše 1230 x 1740 mm navíc ohromí každého malého obyvatele příjemným zpestřením formou skluzavky.

Prohoupat se k dokonalosti prožitku vlastního bydlení

Případně je lze vyšperkovat doplňujícími prvky formou různých houpaček a lan. Kompletní objekt i s houpacím modulem nabízíme ve variantě Hřiště Dominik. Takovou sestavu ocení každý, kdo miluje venkovní aktivity na houpačce, i na skluzavce. Konstrukce je vyrobena z nehoblovaného borovicového dřeva. A vše je ošetřeno impregnací proti nepřízni počasí.

Dětská houpačka hnízdo SWIBEE v modré barvě z plastu potěší nejen děti, ale i dospívající a mládež. Tato novinka udrží dokonce až 150 kg. V každém případě se jedná o velmi praktický doplněk pro každou zahradu, pro dokonalý prožitek z komfortního pohoupání, s dostatkem prostoru i pro dospělé, a s bezpečnými úchyty na závěsných lanech. 

 

Uvedené řešení vyniká především flexibilitou, na rozdíl od celé stavby v kompletním řešení. Pakliže již domeček na svém pozemku máte pevně zasazený a toužíte jen zpestřit rodinnou pohodu speciálním výrobkem, zvolit samostatnou houpačku se vždy vyplatí. Lehce přenosná a mobilní půjde za vámi během celého léta, kam potřebujete. Navíc je vyrobena z PE textilie odpuzující vodu, nemusíte mít tedy obavy, když ji necháte v dešti na zahrádce. Radost ze zážitku vašich dětí pak posílí i fakt, že obvod houpačky tlumí nárazy. Stejně jako posílí váš klid o bezpečí ratolestí.

Doplňky zkrášlují nejen všechny zahrady světa

Zatímco rodina spokojeně odpočívá četbou u společného dubového stolu na zahradě nebo pod pergolou, děti si vyhrají samy, a přitom pod nenápadným dozorem. Také si mohou svoje domečky vybavit vlastními miskami a kuchyňskými potřebami s malým občerstvením. Bezpočet barevných kombinací v mnoha praktických provedeních pro každého kutila a šikulku. Oblíbený kráječ ananasů nosí faktor štěstí do všech domovů. Krásná a užitečná pomůcka, která zbaví každé ananasí jádro tvrdého středu.

Podobné drobnosti vaše děti zabaví praktickou metodou a naučí se tak i spoustu užitečných funkcí, aniž by se musely spoléhat nutně vždy na rodiče. Záleží samozřejmě vždy na věkové kategorii. A na volbě každého jedince. Domečky můžete doplnit například různými mlýnky na kávu, kráječem na ananas, louskáčkem na ořechykeramickým hmoždířem jak z Francie, sítky, struhadly a kořenkami. Rodiče z řad kutilů, nebo aktivních relaxujících, uvítají luxusní strojek na výrobu vlastních těstovin Culinaria. Nebo krásný nový chlebník grande, přes jehož víko je vidět do prostoru uvnitř. Zkrátka zahradní fantazie bez hranic a delší dny pro každou, byť sebemenší slavnost či oslavu.

Vylaďte si léto podle vlastních představ barvami všech možných odstínů, tvarů nebo i materiálů podle chuti a oblíbenosti. Na výběr máte plno rafinovaných kousků. A mnoho pestrobarevných doplňků z různých materiálů. Nově například kovový zvonek.

Kam dál:

       Dětský pokoj pro školáka: Poradíme vám, na co si dát při nákupu nábytku pozor