Jídelní židle růžová manšestrová látka AJZ224R
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957698188 |
| Barva: | růžová |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 60 |
| Výška: | 85 |
| Hloubka sedu: | 47 |
| Výška sedu: | 49,5 |
| šířka sedu: | 44 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6.75 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 3 |
| Výška područek (cm): | 65 |
| Šířka područek (cm): | 6 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Manšestrová látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 71x64,5x52,5 |
| Výhoda 1: | Manšestrová látka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
140;80;76; Elegantní jídelní stůl s moderním minimalistickým designem. Deska v černé barvě s mramorovým dekorem působí luxusně a nadčasově. Stabilní kovové nohy v černém...
160;90;75; Materiál deska stolu: keramika Barva: beton Konstrukce nohy: kov Barva: černá Rozměry (ŠxHxV): 160-200x90x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,2 cm...
130;80;75;Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak AJS152S. Tento jídelní stůl v dekoru šedého dubu vnáší do interiéru rustikální kouzlo s moderním...
200;80;75; Obdélníkový jídelní stůl s luxusním moderním designem. Stolová deska v bílé barvě s elegantním mramorovým dekorem. Stabilní kovová podnož v černém provedení s...
120;80;76; Elegantní jídelní stůl s moderním minimalistickým designem. Deska v černé barvě s mramorovým dekorem působí luxusně a nadčasově. Stabilní kovové nohy v černém...
180;90;76;Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak AJS154S. Moderní jídelní stůl od zaujme svým elegantním designem a...
110;70;75;Jídelní stůl 110x70x75cm, mdf, travertin. Jídelní stůl o rozměrech 110 × 70 × 75 kombinuje desku z MDF s dekorativním povrchem v odstínu travertinu a stabilní kovovou...
210;100;76;Jídelní stůl 210x100cm, mdf, divoký dub. Tento jídelní stůl od značky v přírodním dekoru divokého dubu je ideální volbou pro milovníky industriálního stylu. Jeho...
160;80;76;Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub AJS161D. Jídelní stůl o rozměrech 160x80x76 cm kombinuje desku z hnědého lamina s dekorem dubu a stabilní kovovou podnož v černém...
160;90;75;Jídelní stůl 160x90cm, mdf, šedý dub. Tento jídelní stůl od značky v dekoru šedého dubu je ideální volbou pro milovníky industriálního stylu. Jeho atypický tvar desky...
120;120;74; Kulatý jídelní stůl s moderním minimalistickým designem. Stolová deska v bílé barvě s elegantním mramorovým dekorem. Stabilní kovová podnož v černém provedení...
200;100;75; Stůl jídelní, 200x100 cm,masiv dub, zkosená hrana, kovová noha, černý lak AJS119D
110;75;76;Jídelní stůl rozkládací 110-150x75, mdf, bílá. Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v bílé barvě....
Podobné produkty
62;61;92;Jídelní židle, šedá, manšestrová látka. Jídelní židle značky vyniká otočným 360° vratným mechanismem, který zajišťuje plynulý a tichý návrat do výchozí polohy, což p...
51;54;82;Jídelní židle, šedá, látka. Jídelní židle s označením kombinuje moderní design s praktickým provedením. Sedák i opěradlo jsou čalouněné šedou látkou, která nabízí...
44,5;56,5;86; Materiál: látka Velvet/kov Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 80 000 oděrů Barva: šedá/černá Rozměry (ŠxHxV): 44,5x56,5x86 cm Výška sedu: 45 cm...
44;52;88;Jídelní židle, béžová, látka. Jídelní židle s označením kombinuje příjemnou cappuccino látku s pevnými nohami z masivního dubu, které zajišťují stabilitu a dlouhou živo...
59;63;90;Jídelní židle, šedá, látka. Jídelní židle značky vyniká 360° vratným mechanismem, který umožňuje plynulý a tichý otáčivý pohyb pro maximální flexibilitu...
51;62;84;Jídelní židle, černá, látka. Designová skořepinová jídelní židle je čalouněna černou látkou s výrazným prošitím sedací části i části určené k opření. Sedací část je...
44;54;89; Židle jídelní, šedá sametová látka, nohy černý kov AJZ213S-S. Jídelní židle v elegantní šedé barvě je ideální volbou pro stylové interiéry. Čalounění ze sametové...
51;54;82;Jídelní židle, žlutá, látka. Jídelní židle s označením kombinuje pohodlí a moderní design v atypickém tvaru, který zaujme na první pohled. Sedák i opěradlo jsou pot...
Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín C-2100 CRM2
60;64;87;Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy AJZ211L. Stylová jídelní židle kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Elegantní béžové...
45;52;85; Moderní židle s elegantním designem. Pohodlné čalounění v tmavě šedé barvě s dekorativními knoflíky. Stabilní nohy v dekoru dřeva pro přírodní vzhled. Vhodná do...
44;52;88;Jídelní židle, šedá, látka. Jídelní židle s označením nabízí pohodlné sezení díky čalounění z kvalitní šedé látky s jemnou texturou a prošíváním, které zvyšuje komfo...
45;52;85; Elegantní židle s moderním minimalistickým designem. Pohodlné čalounění v tmavě zeleném manšestrovém provedení. Stabilní kovové nohy v černé barvě. Ideální do jídelny,...
51;54;82;Jídelní židle, černá, látka. Jídelní židle kombinuje moderní design s praktickým provedením. Čalounění z černé látky poskytuje příjemný a pohodlný povrch pro sezení,...
55;59;85; Zelené pohodlí s jemným luxusem Sametová látka příjemná na dotek Područky pro klidné delší sezení Prošití dodává židli elegantní rytmus Černé kovové nohy drží...
46;53;77;Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož AJZ113CA. Jídelní židle značky v barvě cappuccino nabízí elegantní vzhled, který dokonale zapadne do každého...




