Jídelní stůl rozkládací 110-150x75 cm barva bílá AJS127B
110;75;76;
Jídelní stůl rozkládací 110-150x75, mdf, bílá. Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v bílé barvě. Díl rozkladu je také krytý...
Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75 cm. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v bílé barvě. Díl rozkladu je také krytý bílým sklem jako celá stolová deska, což nepatří ke standardům a řadí stůl do vyšší kategorie. Podkladová deska, centrální noha je z MDF je čistě bílá v matném provedení. Podesta je z také z MDF a krytá sklem v barvě. Ze spodní části opatřená plastovými kluzáky, eleminujícími poškození povrchů tvrdých podlah. Mechanické součásti jsou kovové.
Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957547035 |
| Barva: | bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 110 |
| Hloubka: | 75 |
| Výška: | 76 |
| Materiál nohou: | MDF |
| Rozkládání: | rozkládací |
| Styl: | Moderní |
| Tvar nohou: | klasické, s jednou nohou |
| Počet míst k sezení: | pro 6 osob |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Nastavitelná šířka (cm): | 110-150 |
| Hmotnost - netto (kg): | 65.09 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 70.6 kg |
| Hmotnost (kg): | 66 kg |
| Typ podnože: | Centrální |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Bílá |
| Barva nohou: | Béžová |
| Funkce: | Rozkládací |
| Karton1: | 117,5x84x15 |
| Karton2: | 68x61x21,5 |
| Karton3: | 89x55,5x11,5 |
| Výhoda 1: | Rozkládací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




