Židle jídelní otočná hnědá hladká látka AJZ127H
60;62;83;
Židle jídelní, hnědá, hladká látka. Otočné křeslo značky přináší moderní design a maximální pohodlí do vašeho interiéru. Čalounění v hnědém odstínu v kombinaci s prošívanými det...
Otočné křeslo přináší moderní design a maximální pohodlí do vašeho interiéru. Čalounění v hnědém odstínu v kombinaci s prošívanými detaily vytváří luxusní vzhled, který se skvěle hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnost a odolnost, zatímco otočný mechanismus umožňuje flexibilní pohyb a komfortní užívání. Ergonomicky tvarovaný sedák s područkami poskytuje vynikající oporu a pohodlí, díky čemuž je toto křeslo ideální volbou pro relaxaci i pracovní činnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957574734 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 62 |
| Výška: | 83 |
| Hloubka sedu: | 44 |
| Výška sedu: | 50 |
| šířka sedu: | 39 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Otočné: | otočné |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 9.75 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 10 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3,5 3,5 |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Typ podnože: | Centrální |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Otočná: | Ano |
| Karton1: | 65x58x65 |
| Výhoda 1: | Otočná 180° s vratným mechanismem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




