Jídelní židle žlutá sametová látka AJZ170ZL
58;60;87;
Jídelní židle, žlutá, sametová látka. Jídelní židle s čalouněním v žluté sametové látce nabízí pohodlné sezení díky měkkému polstrování a ergonomicky tvarovaným područkám. Designové prošit...
Jídelní židle s čalouněním v žluté sametové látce nabízí pohodlné sezení díky měkkému polstrování a ergonomicky tvarovaným područkám. Designové prošití na opěradle a sedáku dodává židli stylový vzhled a zároveň zvýrazňuje její elegantní profil. Pevná kovová čtyřnohá podnož s matným černým lakem zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Židle je určena pro použití v jídelnách i moderních interiérech, kde vynikne její výrazná barva i kvalitní zpracování. Nenáročná údržba látky a robustní konstrukce podporují každodenní komfort a funkčnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957728328 |
| Barva: | žlutá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 58 |
| Hloubka: | 60 |
| Výška: | 87 |
| Hloubka sedu: | 45 |
| Výška sedu: | 52 |
| šířka sedu: | 41 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 7.16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 8.25 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 |
| Výška područek (cm): | 64 |
| Šířka područek (cm): | 5.5 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 68,5x56x58,5 |
| Výhoda 1: | Designové prošití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




