Jídelní židle hnědá látka AJZ139H
51;62;84;
Jídelní židle, hnědá, látka. Designová skořepinová jídelní židle je čalouněna hnědou látkou s výrazným prošitím sedací části i části určené k opření. Sedací část je zaoblená a má...
Designová skořepinová jídelní židle je čalouněna hnědou látkou s výrazným prošitím sedací části i části určené k opření. Sedací část je zaoblená a má vyvýšené boky, plynule přecházející do opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá kovová podnož je v 3D dekoru dub. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, ukončené černými platovými kluzáky. Celá podnož je svařená a dodávána jako celek, nehrozí tedy občasné dotahování šroubů jako u podnože šroubované.Toto vše působí nejen jako stylový designový prvek, ale dělá židli velmi pevnou, pohodlnou a praktickou na kratší i delší posezení. Svým provedením ve Skandinávském stylu a decentní barevností se židle hodí nejen k jídelnímu stolu, ale i jako součást pracoven či konferenčních místností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957568276 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 51 |
| Hloubka: | 62 |
| Výška: | 84 |
| Hloubka sedu: | 42 |
| Výška sedu: | 50 |
| šířka sedu: | 51 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | bez područek |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | klasické |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 6.125 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6 kg |
| Hmotnost (kg): | 6 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 77x68x53 |
| Výhoda 1: | Designové prošití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




