Jídelní židle otočná béžová manšestrová látka AJZ231L
60;67;95;
Jídelní židle, béžová, manšestrová látka. Jídelní židle od značky nabízí komfortní sezení díky vysokému polstrování sedáku a opěradla potaženému lanýžovou látkou manšest...
Jídelní židle od nabízí komfortní sezení díky vysokému polstrování sedáku a opěradla potaženému lanýžovou látkou manšestr v béžovém odstínu. Sedák je vybaven taštičkovými pružinami, které zvyšují pohodlí a přizpůsobivost při sezení. Židle disponuje otočnou funkcí s vratným mechanismem umožňujícím otáčení o 180°, což usnadňuje pohyb a přístup k jídelnímu stolu. Područky jsou součástí čalouněné části, která je pevně spojena s kovovou podnoží v černém matném provedení, jež zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Díky kombinaci kvalitních materiálů a funkčních prvků je židle vhodná pro moderní jídelní prostory s důrazem na pohodlí i design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957695064 |
| Barva: | béžová |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 67 |
| Výška: | 95 |
| Hloubka sedu: | 44 |
| Výška sedu: | 50 |
| šířka sedu: | 44 |
| Nosnost: | 150 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Otočné: | otočné |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 11.2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12.2 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 2,5 |
| Výška područek (cm): | 66 |
| Šířka područek (cm): | 9 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Manšestrová látka |
| Typ podnože: | Centrální |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |
| Otočná: | Ano |
| Karton1: | 78x61,5x61,5 |
| Výhoda 1: | Otočná 180° s vratným mechanismem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




