Jídelní stůl 210x100 cm dekor divoký dub AJS165D
210;100;76;
Jídelní stůl 210x100cm, mdf, divoký dub. Tento jídelní stůl od značky v přírodním dekoru divokého dubu je ideální volbou pro milovníky industriálního stylu. Jeho atypický tvar desky...
Popis
Tento jídelní stůl od v přírodním dekoru divokého dubu je ideální volbou pro milovníky industriálního stylu. Jeho atypický tvar desky z MDF materiálu a robustní kovové nohy ve tvaru "X" zajišťují nejen vysokou stabilitu, ale také moderní vzhled, který skvěle doplní vaši jídelnu či kuchyň. Povrchová úprava v přírodním tónu přináší do interiéru příjemnou atmosféru, zatímco černé nohy dodávají stolu elegantní kontrast. Tento stylový stůl spojuje praktičnost s moderním designem a stane se dominantním prvkem vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957654337 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 210 |
| Hloubka: | 100 |
| Výška: | 76 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | obdelníkové |
| Tvar nohou: | 2 nohy |
| Počet míst k sezení: | pro 8 a více osob |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Rozteč nohou: | 164 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 51 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 53 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 4 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 8 x 3 |
| Světlá výška (cm): | 68 |
| Typ podnože: | 2 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 223x107x8,5 |
| Karton2: | 106x59x9 |
| Výhoda 1: | Dekorativní hrana desky |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




