Jídelní židle s područkami béžová sametová látka AJZ221CA
55;59;85;
Jídelní židle, béžová, sametová látka AJZ221CA. Jídelní židle nabízí komfortní sezení díky čalounění z jemné sametové látky v cappuccino odstínu, která je doplněna designový...
Jídelní židle s označením DCH-215 CAP4 nabízí komfortní sezení díky čalounění z jemné sametové látky v cappuccino odstínu, která je doplněna designovým prošitím v kosočtverečkovém vzoru. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, zatímco integrované područky přispívají k pohodlí při sezení. Sedák i opěradlo jsou ergonomicky tvarované pro podporu správného držení těla během jídla nebo odpočinku. Díky kombinaci kvalitních materiálů a precizního zpracování je židle vhodná do moderních i klasických interiérů. Nosnost a přesné rozměry nejsou uvedeny, avšak konstrukce odpovídá standardům pro běžné domácí použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957736316 |
| Barva: | béžová |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 55 |
| Hloubka: | 59 |
| Výška: | 85 |
| Hloubka sedu: | 45 |
| Výška sedu: | 49 |
| šířka sedu: | 40 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Cena: | 1 000 - 2 000 Kč |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6.25 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 2,5 |
| Výška područek (cm): | 64 |
| Šířka područek (cm): | 4 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| tloušťka pěny opěráku: | 4.5 |
| tloušťka pěny sedáku: | 5 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Počet kusů v kartonu: | 2 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 66x58x50 |
| Výhoda 1: | Sametová látka |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




