Jídelní stůl 180x90 cm LTD dub nohy X AJS162D
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 46 kg |
| EAN: | 8591957735111 |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | lamino |
| Šířka: | 180 |
| Hloubka: | 90 |
| Výška: | 76 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | obdelníkové |
| Tvar nohou: | 2 nohy |
| Počet míst k sezení: | pro 8 a více osob |
| Cena: | 4 000 - 9 000 Kč |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | Jídelní stoly |
| Rozteč nohou: | 123.5 cm |
| Skupina zboží: | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg): | 45 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 46 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 6 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 8 x 3 |
| Světlá výška (cm): | 70 |
| Typ podnože: | 2 nohy |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 2 ks |
| Karton1: | 188x98,5x10 |
| Karton2: | 72x71,5x18 |
| Výhoda 1: | Nohy ve tvaru X |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
45;52;85; Svěží a moderní design. Pohodlné polstrované sedátko v sytě žluté barvě. Stabilní dřevěné nohy s minimalistickým vzhledem. Stylový prvek do kuchyně, jídelny či...
46;53;77;Židle jídelní, šedý plast, čtyřnohá kvová podnož AJZ113S. Jídelní židle od značky nabízí elegantní vzhled v šedé barvě, který dokonale zapadne do každého interiéru....
46;61;91;Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy AJZ106M. Židle, kterou vyrobila uznávaná značka , dokonale spojuje funkčnost s avantgardní estetikou a je ideální volbou...
46;61;91;Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy AJZ120S. Stylová jídelní židle značky je ideálním doplňkem pro moderní interiéry. Čalounění v elegantní šedé barvě je...
42;53;94;Židle jídelní, zelená látka, šedé kovové nohy AJZ121Z. Jídelní židle v industriálním stylu zaujme svým minimalistickým designem a praktickými vlastnostmi. Potah je...
44;54;89; Židle jídelní, hnědá sametová látka, nohy černý kov AJZ213H-S. Jídelní židle v elegantní hnědé barvě je ideální volbou pro stylové interiéry. Čalounění ze sametové...
44;52;91; Jídelní židle, potah krémová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý mat AJZ213K
59;65;90;Židle jídelní a konferenční, černá látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy AJZ179C
45;54;87; Židle Aria zaujme jednoduchým tvarem a pohodlným čalouněním z tmavě šedého mašestru. Kovové nohy v černé barvě dodávají potřebnou stabilitu a snadno se kombinují s...
44;54;89; Židle jídelní, šedá sametová látka, nohy černý kov AJZ213S-S. Jídelní židle v elegantní šedé barvě je ideální volbou pro stylové interiéry. Čalounění ze sametové...
45;54;87; Moderní židle s elegantním designem. Pohodlné čalounění v zelené manšestrové látce s prošíváním. Stabilní kovové nohy v černém provedení. Ideální do jídelny, obývacího...
57;60;86; Moderní židle s elegantním designem a područkami. Pohodlné čalounění v šedém sametu s dekorativním prošíváním. Stabilní kovové nohy v černém provedení. Vhodná do...
42;53;94;Židle jídelní, krémová látka, šedé kovové nohy AJZ121K. Jídelní židle v industriálním stylu zaujme svým minimalistickým designem a praktickými vlastnostmi. Potah je...
44;54;89; Židle jídelní, krémová sametová látka, nohy černý kov AJZ213K-S. Jídelní židle v elegantní krémové barvě je ideální volbou pro stylové interiéry. Čalounění ze...
49;57;102; Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín C-2100 SIL2
Podobné produkty
135;80;76;Jídelní stůl barva bílá materiál dřevo a MDF nohy dřevo deska lamino bez rozkládání moderní styl obdelníkový pro 6 osob.
200;100;77;Stůl jídelní, 200x100x77 cm, MDF deska, 3D dekor ořech AJS147O. Jídelní stůl značky v přírodní ořechové barvě vyniká moderním designem a kvalitním zpracováním....
100;100;75;Materiál deska stolu: MDF Barva: dub světlý Konstrukce nohy: kov Barva: černá Rozměry (ŠxHxV): 100x100-140x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,8 cm Kulatý...
160;80;76;Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub AJS161D. Jídelní stůl o rozměrech 160x80x76 cm kombinuje desku z hnědého lamina s dekorem dubu a stabilní kovovou podnož v černém...
100;100;75;Materiál deska stolu: MDF Barva: černá Konstrukce nohy: kov Barva: černá Rozměry (ŠxHxV): 100x100-140x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,8 cm Kulatý...
80;;74; Jídelní stůl TJS104B80 Materiál: MDF laminovaná/ kov Barva: bílá matná Rozměry (průměr x V): 80x74 cm Tloušťka plátu stolu: 1,8 cm Průměr podstavy: 50 cm moderní...
180;90;76;Stůl jídelní, 180x90cm, dýha, barva ořech, kovová černá noha AJS143O. Jídelní stůl značky v industriálním stylu je skvělou volbou pro rodinné večeře. Jeho dýhová...
120;80;76; Elegantní jídelní stůl s moderním minimalistickým designem. Deska v černé barvě s mramorovým dekorem působí luxusně a nadčasově. Stabilní kovové nohy v černém...
70;70;75; Materiál: MDF/kov Barva: dub artisan/černá Rozměry (ŠxHxV): 70x70x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,5 cm Nosnost: 25 kg Jednoduchý Minimalistický...
180;90;77; Obdélníkový jídelní stůl s výrazným moderním designem. Černá stolová deska dodává interiéru elegantní a luxusní vzhled. Stabilní kovová podnož s originálním křížením...
110;75;76;Jídelní stůl 110+40x75 cm cappuccino 4 mm skleněná deska AJS127CA. Jídelní stůl o rozměrech 110x75 cm s možností rozložení o dalších 40 cm nabízí praktické řešení pro...
160;90;75; Stůl jídelní, 160x90x75 cm, masiv dub, kovové podnoží ve tvaru písmene "X" , černý lak AJS120D-16
120;80;76; Dodejte svému interiéru lehkost, eleganci a styl s tímto moderním jídelním stolem. Kombinuje přírodní vzhled dřeva s černými kovovými nohami, které mu dodávají...
130;80;75;Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kov, černý lak AJS152D. Tento jídelní stůl v dekoru divokého dubu vnáší do interiéru rustikální kouzlo s...




