Jídelní židle černý samet AJZ166C
Jídelní židle, černá, sametová látka, AJZ166C. Jídelní židle s černým sametovým potahem nabízí příjemný a měkký povrch pro pohodlné posezení. Sedák i opěradlo jsou zdobeny designovým prošitím, kter...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8591957771911 |
| Barva: | černá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 44 |
| Hloubka: | 57 |
| Výška: | 85 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 47 |
| šířka sedu: | 44 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Cena: | levné do 1 000 Kč |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Skupina zboží: | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5.375 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 1,5 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 69x48x49 |
| Výhoda 1: | Sametová látka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
80;80;75;Stůl jídelní 80x80 cm, keramická deska bílý mramor, černé kovové nohy AJS159B. Elegantní jídelní stůl představuje stylové řešení pro moderní interiéry. Jeho bílá...
180;90;76;Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak AJS154OW. Moderní jídelní stůl od zaujme svým elegantním designem a...
120;120;74; Kulatý jídelní stůl s kovovými nohami – praktičnost v eleganci. Tento moderní kulatý jídelní stůl je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení vkusného designu a...
120;120;75; Materiál: MDF/kov Materiál deska stolu: MDF Barva: dub artisan Konstrukce nohy: kov Barva: černá Rozměry (ŠxHxV): 120x120-160x75 cm Tloušťka materiálu vrchní...
140;80;75;Stůl jídelní, 140x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak AJS149OW. Jídelní stůl v industriálním stylu přinese do vaší jídelny...
120;80;76; Dodejte svému interiéru lehkost, eleganci a styl s tímto moderním jídelním stolem. Kombinuje přírodní vzhled dřeva s černými kovovými nohami, které mu dodávají...
100;100;75; Kulatý jídelní stůl s moderním minimalistickým designem. Černá stolová deska dodává interiéru elegantní a sofistikovaný vzhled. Stabilní centrální noha zajišťuje...
180;90;76;Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak AJS154D. Moderní jídelní stůl od zaujme svým elegantním designem a...
160;90;75; Stůl jídelní, 160x90x75 cm, masiv dub, kovové podnoží ve tvaru písmene "X" , černý lak AJS120D-16
100;100;75;Materiál deska stolu: MDF Barva: beton Konstrukce nohy: kov Barva: černá Rozměry (ŠxHxV): 100x100-140x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,8 cm Kulatý...
200;90;75,5; Rozprostřete pohodlí pro celý dům Stylový dekor dub – přírodní atmosféra Kovové nohy do X pro moderní vzhled Prostorový rozměr 200×90 cm – ideální pro 6-8...
160;80;76;Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub AJS161D. Jídelní stůl o rozměrech 160x80x76 cm kombinuje desku z hnědého lamina s dekorem dubu a stabilní kovovou podnož v černém...
140;80;75;Materiál konstrukce: kov Barva konstrukce: černá Deska stolu: fóliovaná MDF Barva: dub Rozměry (ŠxHxV): 140-180x80x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 4 cm...
180;90;76;Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak AJS151OW. Jídelní stůl v industriálním stylu přinese do vaší jídelny...
160;80;75; Materiál: MDF/kov Barva: bílá/černá Rozměry (ŠxHxV): 160x80x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,8 cm Nosnost: 25 kg Jednoduchý Minimalistický Klasické...
Podobné produkty
44;57;85; Jídelní židle žlutý samet AJZ166ZL. Jídelní židle kombinuje pohodlí sametového potahu s moderním designem. Sedák i opěradlo jsou čalouněné žlutou sametovou látko...
45;54;87; Moderní židle s elegantním designem. Pohodlné čalounění v zelené manšestrové látce s prošíváním. Stabilní kovové nohy v černém provedení. Ideální do jídelny, obývacího...
60;64;87;Židle jídelní, šedá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy AJZ211S. Stylová jídelní židle kombinuje moderní design s vysokou funkčností. Elegantní šedé...
60;62;86;Židle jídelní, světle šedá látka, černý kov AJZ203SS. Elegantní šedá jídelní židle od značky skvěle doplní moderní i klasické interiéry. Tato stylová židle nabízí...
46;61;91;Židle jídelní, zelená látka, černé kovové nohy AJZ106Z. Tato židle, vyrobená uznávanou značkou , dokonale spojuje pohodlí s ostrým industriálním stylem, takže se skvěle...
55;59;85;Jídelní židle, černá, sametová látka AJZ221C. Jídelní židle s černým sametovým potahem nabízí pohodlné sezení díky měkkému čalounění a ergonomicky tvarovaným područkám....
57;58;82;Židle jidelní šedá látka černá kovová noha AJZ126S. Zaujměte váš interiér elegantní jídelní židlí v decentní šedé barvě. přináší model potažený kvalitním textilním...
46;53;77;Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož AJZ113CA. Jídelní židle značky v barvě cappuccino nabízí elegantní vzhled, který dokonale zapadne do každého...
46;61;91;Židle jídelní, modrá látka, černé kovové nohy AJZ106M. Židle, kterou vyrobila uznávaná značka , dokonale spojuje funkčnost s avantgardní estetikou a je ideální volbou...
57;61;78;Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy. AJZ191R. Jídelní židle značky spojuje eleganci s praktickými vlastnostmi. Čalounění z látky Bouclé je nejen moderní,...
47;60;84; Jídelní židle v černém sametu nabízí kombinaci pohodlí a střídmého designu, který v interiéru působí klidně a elegantně. Sametová látka je měkká na dotek a v...




