Jídelní židle žlutý samet AJZ166ZL
Jídelní židle žlutý samet AJZ166ZL. Jídelní židle kombinuje pohodlí sametového potahu s moderním designem. Sedák i opěradlo jsou čalouněné žlutou sametovou látko...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8591957771928 |
| Barva: | žlutá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 44 |
| Hloubka: | 57 |
| Výška: | 85 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 47 |
| šířka sedu: | 44 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | židlokřeslo |
| Cena: | levné do 1 000 Kč |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5.375 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 1,5 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 69x48x49 |
| Výhoda 1: | Sametová látka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
100;100;75;Materiál deska stolu: MDF Barva: černá Konstrukce nohy: kov Barva: černá Rozměry (ŠxHxV): 100x100-140x75 cm Tloušťka materiálu vrchní desky: 1,8 cm Kulatý...
80;80;75; Stůl zaujme svým čistým tvarem a decentní elegancí. Kulatá MDF deska v dekoru tmavého dřeva dodává interiéru teplo, zatímco centrální kovová noha v černém matném...
200;100;77;Stůl jídelní, 200x100x76 cm, MDF deska, 3D dekor dub san remo. AJS147D. Jídelní stůl značky v přírodní dubové barvě vyniká moderním designem a kvalitním zpracováním....
80;80;75;Stůl jídelní 80x80 cm, keramická deska bílý mramor, černé kovové nohy AJS159B. Elegantní jídelní stůl představuje stylové řešení pro moderní interiéry. Jeho bílá...
140;90;75,5; Stůl, který drží rodinu pohromadě Nadčasový dekor dubu Stabilní kovové nohy do X Pro 4-6 osob, 140×90 cm Snadná údržba povrchu Pevná konstrukce, dlouhá...
160;80;75;Materiál: kámen/ocel Barva: světlý mramor/černá Rozměry (ŠxHxV): 160x80x75 cm Tloušťka kamenného platu: 1,1 cm Nosnost: 60 kg Praktický Moderní design Vhodný...
110;70;75; Jídelní stůl barva bílá a šedá materiál kov a MDF nohy kov deska lamino bez rozkládání moderní styl obdelníkový pro 4 osoby.
200;100;75; Stůl jídelní, 200x100 cm,masiv dub, zkosená hrana, kovová noha, černý lak AJS119D
200;80;75; Obdélníkový jídelní stůl s luxusním moderním designem. Stolová deska v bílé barvě s elegantním mramorovým dekorem. Stabilní kovová podnož v černém provedení s...
180;90;76;Stůl jídelní, 180x90x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kovová noha ve tvaru hvězdy, černý lak AJS154D. Moderní jídelní stůl od zaujme svým elegantním designem a...
180;90;76;Jídelní stůl 180x90cm, lamino, dub AJS162D. Jídelní stůl nabízí prostornou pracovní plochu o rozměrech 180x90 cm, která je vyrobena z odolného lamina s matnou...
80;;74; Jídelní stůl TJS104B80 Materiál: MDF laminovaná/ kov Barva: bílá matná Rozměry (průměr x V): 80x74 cm Tloušťka plátu stolu: 1,8 cm Průměr podstavy: 50 cm moderní...
80;80;74; Jídelní stůl TJS103B80 Materiál: MDF / dřevo Barva: bílá / buk Rozměry (průměr x V): 80x74 cm moderní design Dodávané v demontu.
Podobné produkty
44;57;85; Jídelní židle, černá, sametová látka, AJZ166C. Jídelní židle s černým sametovým potahem nabízí příjemný a měkký povrch pro pohodlné posezení. Sedák i opěradlo jsou...
61;61;87; Jídelní židle, šedá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný lak
57;60;86; Moderní židle s elegantním designem a područkami. Pohodlné čalounění v černém sametu s dekorativním prošíváním. Stabilní kovové nohy v černém provedení. Vhodná do...
46;53;77;Židle jídelní, šedý plast, čtyřnohá kvová podnož AJZ113S. Jídelní židle od značky nabízí elegantní vzhled v šedé barvě, který dokonale zapadne do každého interiéru....
60;62;86;Židle jídelní, tmavě šedá látka, černý kov AJZ203S. Elegantní tmavě šedá jídelní židle od značky skvěle doplní moderní i klasické interiéry. Tato stylová židle nabízí...
;;;Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset AJZ118S. Tato moderní jídelní židle značky v industriálním stylu kombinuje pohodlí s...
45;54;87; Stylová židle s moderním designem. Pohodlné čalounění v hořčicově žluté manšestrové látce s prošíváním. Stabilní kovové nohy v černém provedení. Vhodná do jídelny,...
59;65;90;Židle jídelní a konferenční, stříbrná látka v dekoru žíhaného sametu, kovové černé nohy AJZ179ST
45;52;85; Nadčasový a elegantní design. Pohodlné polstrované sedátko v černé barvě. Stabilní kovové nohy v černé barvě. Vhodná do jídelny, kuchyně i moderní pracovny. Kombinace...
44;54;89; Židle jídelní, zelená sametová látka, nohy černý kov AJZ213Z-S. Jídelní židle v elegantní zelené barvě je ideální volbou pro stylové interiéry. Čalounění ze sametové...
52;58;87;Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov AJZ110ST. Moderní jídelní židle značky v světle šedé barvě nabízí elegantní řešení pro jakýkoliv interiér. Její hladké...




