Jídelní židle šedá sametová látka AJZ223S
45;51;84;
Jídelní židle, šedá, sametová látka. Jídelní židle s označením nabízí komfortní posezení díky čalounění z šedé sametové látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuj...
Jídelní židle s označením nabízí komfortní posezení díky čalounění z šedé sametové látky, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák i opěradlo jsou prošívané do elegantního vzoru, který dodává židli vizuální hloubku a sofistikovaný vzhled. Pevné nohy jsou vyrobeny z masivního buku, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost nábytku. Absence područek umožňuje snadné zasunutí židle pod stůl a větší variabilitu při sezení. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování je vhodná do moderních i klasických jídelních prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957735005 |
| Barva: | šedá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 45 |
| Hloubka: | 51 |
| Výška: | 84 |
| Hloubka sedu: | 39 |
| Výška sedu: | 45,5 |
| šířka sedu: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | dřevo |
| Područky: | bez područek |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | klasické |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 3 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Samet matný |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 72x52x57 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




