Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm lamino dub AJS169D
160;90;76;
Jídelní stůl rozkládací 160-240x90, lamino, dub. Jídelní stůl s rozkládací funkcí nabízí praktické řešení pro flexibilní uspořádání jídelního prostoru. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým deko...
Jídelní stůl s rozkládací funkcí nabízí praktické řešení pro flexibilní uspořádání jídelního prostoru. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým dekorem a matnou povrchovou úpravou, která je odolná proti poškrábání a snadno se udržuje. Hrany desky jsou opatřeny ABS lištou, která zvyšuje odolnost proti poškození a zároveň dodává stolu precizní vzhled. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnou oporu a stabilitu během používání. Rozměry 160x90 cm lze rozšířit o 80 cm, což umožňuje pohodlné usazení většího počtu osob. Výška stolu 76 cm odpovídá standardním ergonomickým parametrům pro jídelní nábytek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | 8591957734893 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | lamino |
| Šířka: | 160 |
| Hloubka: | 90 |
| Výška: | 76 |
| Materiál nohou: | kov |
| Rozkládání: | rozkládací |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | obdelníkové |
| Tvar nohou: | 2 nohy |
| Počet míst k sezení: | pro 8 a více osob |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | barové židle |
| Rozteč nohou: | 114 cm |
| Rozteč nohou 2: | 68 cm |
| Nastavitelná šířka (cm): | 160-240 |
| Hmotnost - netto (kg): | 71 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 72 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 6 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 6 x 4 |
| Světlá výška (cm): | 68 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ano |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 169x99x16,5 |
| Karton2: | 80x71x14 |
| Výhoda 1: | ABS hrana desky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




