Jídelní židle šedá látka AJZ222S
44;52;88;
Jídelní židle, šedá, látka. Jídelní židle s označením nabízí pohodlné sezení díky čalounění z kvalitní šedé látky s jemnou texturou a prošíváním, které zvyšuje komfo...
Jídelní židle s označením nabízí pohodlné sezení díky čalounění z kvalitní šedé látky s jemnou texturou a prošíváním, které zvyšuje komfort i estetický dojem. Sedák i opěradlo jsou ergonomicky tvarované, což podporuje správné držení těla během stolování. Noha je vyrobena z masivního dubu, který zajišťuje pevnost a stabilitu celé židle, zároveň přináší přírodní vzhled a dlouhou životnost. Absence područek umožňuje snadné zasunutí židle pod stůl a větší variabilitu při uspořádání jídelního prostoru. Díky svému jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do různých interiérů, kde oceníte kombinaci přírodních materiálů a moderního stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957735302 |
| Barva: | šedá |
| Materiál potahu: | látka |
| Materiál sedáku: | čalouněné |
| Šířka: | 44 |
| Hloubka: | 52 |
| Výška: | 88 |
| Hloubka sedu: | 39 |
| Výška sedu: | 48 |
| šířka sedu: | 44 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Materiál nohou: | dřevo |
| Područky: | bez područek |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | klasické |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg): | 5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 3 |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| tloušťka pěny opěráku: | 3.5 |
| tloušťka pěny sedáku: | 3 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 77x49x52 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




