Kancelářská židle asynchronní mechanismus černá AKZ208C
65;69;128;
Kancelářská židle, asynchronní mechanismus, černá. Kancelářská židle s černým prodyšným opěrákem a látkovým měkčeným sedákem nabízí vysoký komfort. Díky ergonomicky tvarovanému opěradlu a integrované o...
Kancelářská židle s černým prodyšným opěrákem a látkovým měkčeným sedákem nabízí vysoký komfort. Díky ergonomicky tvarovanému opěradlu a integrované opěrce hlavy, podporuje správné držení krční páteře. Sedák je vybaven posuvnou a balanční funkcí pro individuální nastavení hloubky a sklonu sezení, což zvyšuje pohodlí při dlouhodobé práci. Asynchronní mechanismus umožňuje plynulé naklápění opěradla s možností aretace v několika polohách, čímž přispívá k ergonomii a podpoře správného držení těla. 3D područky lze nastavit ve třech směrech – výškově, do stran i dopředu – pro maximální přizpůsobení uživateli. Plastový kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, která je vhodná pro kancelářské prostředí i domácí pracovny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957766597 |
| Barva: | černá |
| Materiál sedáku: | látka |
| Šířka: | 65 |
| Hloubka: | 69 |
| Výška: | 128 |
| Hloubka sedu: | 50 |
| Výška sedu: | 51 |
| šířka sedu: | 49 |
| Nosnost: | 130 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | kov |
| Materiál opěráku: | síťovina |
| Mechanika: | synchronní |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 118-128 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 51-61 |
| Hmotnost - netto (kg): | 20 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 20 kg |
| Průměr kříže (cm): | 71 cm |
| Výška područek (cm): | 70 |
| Šířka područek (cm): | 9 cm |
| Materiál područek: | Plast |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Síťovina |
| Čalouněné područky: | Ne |
| Typ područek: | S rotací vrchní části |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 50000 |
| Funkce: | 3D područky |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ano |
| Karton1: | 76,5x33x65 |
| Výhoda 1: | Asynchronní mechanismus |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




