Kancelářské křeslo houpací mechanismus modrá ekokůže AKZ214Z
59;63;132;
Kancelářské křeslo, houpací mechanismus, modrá ekokůže. Tyrkysově modré kancelářské křeslo je skvělou volbou pro každou domácnost nebo pracovní prostor. Potah z kvalitní ekokůže nabízí nejen elegan...
Popis
Tyrkysově modré kancelářské křeslo je skvělou volbou pro každou domácnost nebo pracovní prostor. Potah z kvalitní ekokůže nabízí nejen elegantní vzhled, ale také pohodlí díky pevným područkám. Křeslo je polohovací a vybavené multifunkčním mechanismem, takže si můžete snadno nastavit ideální polohu pro relaxaci. Kovový kříž zajišťuje stabilitu a odolnost. Houpací mechanismus s aretací polohy dodává další úroveň komfortu, kterou oceníte při delším sezení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní a kancelářské židle |
|---|---|
| EAN: | 8591957643874 |
| Barva: | modrá |
| Materiál sedáku: | ekokůže |
| Šířka: | 59 |
| Hloubka: | 63 |
| Výška: | 132 |
| Hloubka sedu: | 43 |
| Výška sedu: | 50 |
| šířka sedu: | 53 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Područky: | s područkami |
| Styl: | Moderní |
| Materiál kříže: | kov |
| Materiál opěráku: | ekokůže |
| Mechanika: | houpací |
| Místnost: | kancelář |
| Opěrka hlavy: | Ano |
| Kategorie: | pracovní židle |
| Nastavitelná výška (cm): | 123-132 |
| Nastavitelná výška sedu (cm): | 50-59 |
| Hmotnost - netto (kg): | 23 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 24 kg |
| Průměr kříže (cm): | 68 cm |
| Výška područek (cm): | 70 |
| Šířka područek (cm): | 5.5 cm |
| Materiál područek: | Ekokůže |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Typ područek: | Pevné |
| Bederní opěrka: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Barva kříže: | Černá |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Výškově nastavitelný opěrák: | Ne |
| Karton1: | 57x62x88 |
| Výhoda 1: | Polohování opěradla s aretací |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




