Konferenční stolek 40x40 cm divoký dub AKS167D
40;40;45;
Konferenční stolek 40x40cm divoký dub. Konferenční stolek kombinuje moderní design s praktickým provedením. Deska stolu je vyrobena z MDF s dekorem divokého dubu v hnědých odst...
Konferenční stolek kombinuje moderní design s praktickým provedením. Deska stolu je vyrobena z MDF s dekorem divokého dubu v hnědých odstínech, která je opatřena matnou povrchovou úpravou pro snadnou údržbu. Stabilní kovová podnož v černém matném provedení zajišťuje pevnost a stabilitu celého stolku. Kompaktní rozměry 40x40x45 cm umožňují jeho univerzální využití v obývacím pokoji či kanceláři jako odkládací nebo doplňkový stolek. Díky jednoduché konstrukci a kvalitnímu materiálu je navržen pro dlouhou životnost a každodenní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957699222 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 40 |
| Hloubka: | 40 |
| Výška: | 45 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | čtvercové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | konferenční stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 3.6 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x1,5 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 45x42x8 |
| Výhoda 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




