Konferenční stolek 60x60 cm divoký dub AKS169D
60;60;45;
Konferenční stolek 60x60cm divoký dub. Konferenční stolek značky nabízí moderní design s praktickými rozměry 60x60x45, ideální do obývacích pokojů i kanceláří. Desk...
Konferenční stolek nabízí moderní design s praktickými rozměry 60x60x45 cm, ideální do obývacích pokojů i kanceláří. Deska je vyrobena z MDF s matnou povrchovou úpravou v dekoru divoký dub, která přináší přírodní odstíny a snadnou údržbu. Stabilní kovová podnož v černém provedení zajišťuje pevnost a dlouhou životnost stolku, přičemž minimalistický rám podtrhuje jeho vzdušný a lehký vzhled. Stolek nemá rozkládací funkci, což podtrhuje jeho jednoduchost a účelnost. Díky kombinaci kvalitních materiálů a preciznímu zpracování je vhodný pro každodenní použití s nosností odpovídající běžnému zatížení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8591957699192 |
| Dekor: | dub |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 60 |
| Výška: | 45 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | čtvercové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | konferenční stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 10 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5cm |
| Světlá výška (cm): | 40 |
| Typ podnože: | Obvodová |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor desky: | Divoký dub |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 64x62x8 |
| Výhoda 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




