Nástěnné zrcadlo bambus přírodní AZR104N
40;3;180;
Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní. Nástěnné zrcadlo v přírodním odstínu je vyrobeno z masivního bambusu, který dodává celku teplý a přírodní vzhled. Čistý a jednoduchý design rámu zvýra...
Nástěnné zrcadlo v přírodním odstínu je vyrobeno z masivního bambusu, který dodává celku teplý a přírodní vzhled. Čistý a jednoduchý design rámu zvýrazňuje hladký povrch bambusu a umožňuje zrcadlu vyniknout v různých typech interiérů. Zrcadlová deska je z kvalitního skla s vysokou odrazivostí, ideální pro každodenní použití. Vysoký formát 40 × 180 cm poskytuje dostatečnou plochu pro kontrolu celého těla a zároveň šetří místo na stěně. Díky lehké konstrukci je snadné zrcadlo upevnit a přizpůsobit tak prostorovým potřebám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8591957693701 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | bambus |
| Materiál desky: | sklo |
| Šířka: | 40 |
| Hloubka: | 3 |
| Výška: | 180 |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | zrcadla |
| Hmotnost - netto (kg): | 8.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 9 kg |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ne |
| Karton1: | 186x45,5x7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




