Noční stolek Madrid 684 bílá
40;34,2 ;70,1 ;
Užijte si svěží a moderní vzhled série Real, která zdůrazňuje čisté linie a současnou eleganci. Sortiment obsahuje širokou škálu nábytku pro kteroukol...
Užijte si svěží a moderní vzhled série Real, která zdůrazňuje čisté linie a současnou eleganci. Sortiment obsahuje širokou škálu nábytku pro kteroukoliv místnost ve vaší domácnosti. Každý kus je promyšleně vytvořen tak, aby hladce zapadl do vašeho stávajícího interiéru. Nábytek je k dispozici v moderní černé a nadčasové bílé barvě a nabízí dvě varianty úchytek: stylovou kůži nebo konzervativní úchytku pro osobitý styl v každém pokoji.Zboží je dodáváno v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.Skandinávská společnost Tvilum navrhuje a vyrábí kvalitní, cenově dostupný a funkční nábytek do domácností po celém světě. Při výrobě klade velký důraz na ochranu životního prostředí. Kromě jiného usiluje o snížení emisí CO2, spotřeby energie a podporuje udržitelnost. Ve svých výrobcích používá recyklované materiály a FSC certifikované dřevo. Výběrem produktů společnosti Tvilum přispíváte k udržitelné budoucnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 5713035086066 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | lamino |
| Šířka: | 40 |
| Hloubka: | 34,2 cm |
| Výška: | 70,1 cm |
| Kolekce: | Madrid |
| Styl: | skandinávský |
| Typ umístění: | na nožičkách |
| Úložný prostor: | s policí i šuplíky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




