Odkládací stolek 39x28x41 cm dekor AOS115B
39;28;41;
Odkládací stolek 39x28x41cm, mdf . Sada dvou nočních stolků v bílém matném provedení je vyrobena z MDF desek, které zajišťují pevnost a snadnou údržbu. Každý stolek nabízí praktický úlo...
Sada dvou nočních stolků v bílém matném provedení je vyrobena z MDF desek, které zajišťují pevnost a snadnou údržbu. Každý stolek nabízí praktický úložný prostor v podobě zásuvky s kovovou úchytkou a otevřenou policí pod ní, což umožňuje pohodlné uspořádání drobností i knih. Kompaktní rozměry 39 × 28 × 41 cm umožňují snadné umístění vedle postele nebo v menších prostorách. Minimalistický design s čistými liniemi se hodí do různých stylů interiérů a díky kvalitnímu zpracování je sada navržena pro dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací a konzolové stolky |
|---|---|
| EAN: | 8591957777425 |
| Barva: | bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 39 |
| Hloubka: | 28 |
| Výška: | 41 |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | obdelníkové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | odkládací stolky |
| Hmotnost - netto (kg): | 11.9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 12 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.3 cm |
| Tvar desky: | Obdélníkový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Barva nohou: | Bílá |
| Karton1: | 46,5x31,5x19,5 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




