Polohovací křeslo el. ovládání hnědá látka vintage AKR168H
90;94;98;
Polohovací křeslo, elektrické zabudované ovládání, hnědá, látka vintage. Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci díky možnosti individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah j...
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí komfortní relaxaci díky možnosti individuálního nastavení opěradla a podnožky. Potah je z příjemné hnědé látky, která zajišťuje měkký dotek a snadnou údržbu. Robustní rám podporuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco výklopná funkce umožňuje snadné vstávání z křesla. Široké čalouněné područky doplňují pohodlí při sezení. Křeslo je ideální pro odpočinek i sledování televize, přičemž elektrické ovládání zajišťuje plynulý a tichý pohyb polohovacích částí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křesla |
|---|---|
| EAN: | 8591957781842 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | čalouněné |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 90 |
| Hloubka: | 94 |
| Výška: | 98 |
| Hloubka sedu: | 56 |
| Výška sedu: | 50 |
| šířka sedu: | 44 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | Moderní |
| Tvar: | relaxační |
| Vlastnosti: | polohovací, otočná, relaxační, elektrické polohování, 2 motorové |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | křesla |
| Nastavitelná hloubka: | 167 |
| Hmotnost - netto (kg): | 39.87 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 43.8 kg |
| Výška područek (cm): | 63 |
| Šířka područek (cm): | 21 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka Vintage |
| tloušťka pěny opěráku: | 0.8 |
| tloušťka pěny sedáku: | 3 |
| Rozklad: | Ano |
| Typ ovládání: | Elektrické zabudované ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000 |
| Funkce: | Polohovací |
| Otočná: | Ne |
| Karton1: | 96x76,5x65 |
| Počet motorů (ks): | Dva |
| Výhoda 1: | 2 motory |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




