Regál barva hnědá ARL114OW
59;24;113;
Regál, mdf, hnědá. Regál s čtyřmi policemi nabízí dostatek odkládacího prostoru pro knihy, dekorace i další předměty. Police jsou vyrobeny z MDF s dekorem starého dřeva...
Regál s čtyřmi policemi nabízí dostatek odkládacího prostoru pro knihy, dekorace i další předměty. Police jsou vyrobeny z MDF s dekorem starého dřeva v hnědém odstínu, který dodává nábytku rustikální charakter. Stabilní kovový rám s černým lakem zajišťuje pevnost a dlouhou životnost regálu. Otevřená konstrukce umožňuje snadný přístup a zároveň působí vzdušně v interiéru. Regál je vhodný do obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8591957778750 |
| Dekor: | staré dřevo |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 59 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 113 |
| Styl: | industriální |
| Tvar: | přímé |
| Vzhled: | otevřené |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | regály |
| Hmotnost - netto (kg): | 5.75 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 6 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,3 x 1,3 |
| Světlá výška (cm): | 3 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 116x25,5x7 |
| Výhoda 1: | Odkládací prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




