Sedací souprava hnědá látka vintage APO112CO
200;89;106;
Sedací souprava, hnědá, látka vintage. Moderní sedací souprava 3+1+1 v béžovém odstínu s efektem vintage přináší do obývacího pokoje nadčasovou eleganci a maximální komfort. Pohovka je rozk...
Moderní sedací souprava 3+1+1 v béžovém odstínu s efektem vintage přináší do obývacího pokoje nadčasovou eleganci a maximální komfort. Pohovka je rozkládací a jednotlivá křesla disponují manuálním polohováním, díky kterému si snadno nastavíte ideální pozici pro relaxaci. Kvalitní látkové čalounění s vintage vzhledem působí luxusně a zároveň útulně. Stabilní kovové prvky a pohodlné polstrování zaručují dlouhou životnost i vysoký komfort sezení. Tento set je skvělou volbou pro moderní interiéry a je produktem .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 142 kg |
| EAN: | 8591957777937 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 200 |
| Hloubka: | 89 |
| Výška: | 106 |
| Hloubka sedu: | 52 |
| Výška sedu: | 52 |
| Styl: | Moderní |
| Typ: | 3+2 |
| Úložný prostor: | bez úložného prostoru |
| Velikost: | trojmístné |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | sedací soupravy |
| Výška trojsedačky: | 105 cm |
| Šířka trojsedačky: | 200 cm |
| Hloubka trojsedačky: | 89 cm |
| Výška křesla: | 105 |
| Šířka křesla: | 87 |
| Hloubka křesla: | 89 |
| Šířka sedu křesla: | 54 |
| Šířka sedu trojsedačky: | 166 cm |
| Nosnost trojsedačky: | 150 kg |
| Nosnost křesla: | 150 |
| Hloubka sedu křesla: | 52 |
| Výška sedu křesla: | 50 |
| Nastavitelná hloubka: | 165 |
| Hmotnost - netto (kg): | 140.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 142 kg |
| Výška područek (cm): | 62 |
| Šířka područek (cm): | 15 cm |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka Vintage |
| Rozklad: | Ano |
| Typ ovládání: | Manuální ovládání |
| Demontované: | Ano |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Polohovací |
| Karton1: | 202x77x65 |
| Karton2: | 89x77x65 |
| Karton3: | 89x77x65 |
| Výhoda 1: | Polohovací |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




