Stojanový věšák bambus přírodní AVS114N
45;45;180;
Stojanový věšák, bambus, přírodní. Stojanový věšák z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro ukládání oděvů a doplňků. Jeho pevné provedení zajišťu...
Stojanový věšák z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro ukládání oděvů a doplňků. Jeho pevné provedení zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, přičemž bambusový materiál se snadno udržuje a působí příjemně teplým dojmem. Věšák je vybaven osmi větvemi různých délek, které umožňují efektivní rozložení zavěšených předmětů bez vzájemného překrývání. Křížová základna podporuje stabilitu i při větším zatížení. Výška 180 cm poskytuje dostatek prostoru pro kabáty, šály nebo klobouky v domácnostech i kancelářích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Věšáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8591957693756 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 45 |
| Hloubka: | 45 |
| Výška: | 180 |
| Nosnost: | 3 kg |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | Věšáky |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.75 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 2 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 4 x 4 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 70x10x9,5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




