Stojanový věšák bambus přírodní AVS115N
54;54;177;
Stojanový věšák, bambus, přírodní. Stojanový věšák z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro ukládání oděvů a doplňků. Jeho pevné provedení z bambu...
Stojanový věšák z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro ukládání oděvů a doplňků. Jeho pevné provedení z bambusových prutů zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Věšák je vybaven osmi háčky rozmístěnými po celé výšce, které umožňují efektivní rozložení zavěšených věcí. Díky výšce 177 cm je vhodný do předsíní, kanceláří i komerčních prostor. Přírodní textura bambusu dodává prostoru příjemný a svěží vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Věšáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8591957693626 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | dřevo |
| Šířka: | 54 |
| Hloubka: | 54 |
| Výška: | 177 |
| Nosnost: | 3 kg |
| Styl: | Moderní |
| Místnost: | bytové doplňky |
| Kategorie: | Věšáky |
| Hmotnost - netto (kg): | 2.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 3 kg |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 77x17,5x5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




