Bilancujeme: to nejlepší z roku 2018

Na konci roku každý hodnotí, co se mu za uplynulý rok povedlo a co zase moc ne. A my nejsme výjimkou. Připravili jsme proto výčet toho nejlepšího, respektive toho, co se vám nejvíce líbilo v roce 2018.

Čalouněná lůžka No.1

Čalouněné postele jsou už delší dobu opět v kurzu, o tom není pochyb. Jejich design a celkové zpracování se však od jejich poslední vládnoucí éry dost změnili. Není proto divu, že se těší takové oblibě. Lůžka zdobená často vysokým a nápadným čelem se stávají krásnou dominantou ložnice a sami o sobě jsou dekorativním prvkem domácnosti.

Mezi ty nejhezčí a nejoblíbenější patří právě ty s vysokými čely. Jako další bonus jste vybrali postele s integrovaným úložným prostorem v podobě jedné či více zásuvek.

12

Designové kousky

Největší radost máme ze zvýšeného zájmu o celosvětově populární designové kousky. Těmi nejoblíbenějšími se staly známé jídelní židle s dřevěným podnožím a plastovým sedákem. Díky svému nadčasovému designu nikdy nevyjdou z módy, jen tak nezevšední, stále budu krásné a originální, stále budou jedinečné a dokonale zapadnou do každého interiéru. Nebojte se kombinovat plast se dřevem nebo skleněnou deskou, jakékoli spojení je v tomto případě dokonalé.

3
 

Rohové sedací soupravy

Pohodlné a prostorné sezení v obývacím pokoji je základ celého vybavení. Těší nás, že se do užšího výběru dostávají sedačky a pohovky v neobvyklých barvách. Modrá, červená, fialová nebo hořčicová samy o sobě nejsou nijak zvláštní, ale dlouhé roky ovládaly domácnosti sedačky neutrální, často tmavohnědé, smutné a nezajímavé.

Neutrální barvy samozřejmě dál vedou, ale posunuli se více k světlejším odstínům jako je bílá, béžová, smetanová, světle šedá… Světlé barvy dodávají místnosti více prostoru a světla, a jsou správnou volbou.

I pro následující rok pro vás připravujeme spoustu skvělých novinek, ze kterých si jistě vyberete to pravé právě pro vaši domácnost.

Přejeme vám úspěšný start do roku 2019!

45