Trojmístná rozkládací pohovka šedá látka APO110S
180;77;76;
Trojmístná rozkládací pohovka, šedá, látka. Rozkládací trojmístná pohovka je čalouněná šedou prémiovou látkou, která zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Pevná konstrukce z...
Rozkládací trojmístná pohovka je čalouněná šedou prémiovou látkou, která zajišťuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Pevná konstrukce z masivního kaučukovníku poskytuje stabilitu a dlouhou životnost. Pohovka nabízí praktickou funkci rozkladu click-clack, která umožňuje rychlou proměnu na pohodlné lůžko pro příležitostné přespání. Součástí je také středový držák nápojů integrovaný v opěradle, který přispívá k většímu komfortu při odpočinku. Design doplňují elegantní dřevěné nohy v přírodním odstínu, které podtrhují moderní a zároveň nadčasový vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 38.2 kg |
| EAN: | 8591957781675 |
| Barva: | šedá |
| Materiál potahu: | látka |
| Šířka: | 180 |
| Hloubka: | 77 |
| Výška: | 76 |
| Hloubka sedu: | 53 |
| Výška sedu: | 41 |
| šířka sedu: | 135 |
| Nosnost: | 300 kg |
| Rozkládání: | rozkládací |
| Styl: | skandinávský |
| Velikost: | trojmístné |
| Nožičky: | s nožičkami |
| Místnost: | obývák |
| Kategorie: | pohovky |
| Hmotnost - netto (kg): | 33.94 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 38.2 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 5 |
| Výška područek (cm): | 51 |
| Šířka područek (cm): | 26 cm |
| Plocha lůžka: | 180 x 95 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 5 nohou |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Rozkládací |
| Karton1: | 182x100x21,5 |
| Výhoda 1: | Rozložitelné na lůžko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




