Botník bambus přírodní ABK118N
70;28;45;
Botník, bambus, přírodní. Botník z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro uspořádání obuvi v domácnosti. Jeho jednoduchý design s jednou...
Botník z masivního bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro uspořádání obuvi v domácnosti. Jeho jednoduchý design s jednou policí tvořenou vodorovnými latěmi umožňuje efektivní větrání a rychlé schnutí obuvi. Stabilní nohy mírně rozšířené do stran zajišťují pevnost a bezpečnost při používání. Povrchová úprava bambusu podtrhuje jeho přírodní vzhled a zároveň usnadňuje údržbu. Díky kompaktním rozměrům se botník hodí do předsíní i menších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 8591957705350 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | masiv |
| Materiál detailně: | bambus |
| Šířka: | 70 |
| Hloubka: | 28 |
| Výška: | 45 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | sedací |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 4 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 2,7 x 2,7 |
| Světlá výška (cm): | 17.5 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 73x31,5x10 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




