Botník hnědá ABK130D
63;24;106;
Botník hnědá. Botník s dvěma přihrádkami a dvěma policemi nabízí praktické řešení pro uspořádání obuvi v domácnosti. Jeho desky jsou vyrobeny z MDF s dekorativním p...
Botník s dvěma přihrádkami a dvěma policemi nabízí praktické řešení pro uspořádání obuvi v domácnosti. Jeho desky jsou vyrobeny z MDF s dekorativním povrchem v odstínu dub, který přináší přírodní vzhled a snadnou údržbu. Stabilní kovová konstrukce v černé barvě zajišťuje pevnost a dlouhou životnost, zatímco úzké nožky umožňují snadné čištění pod botníkem. Dvě prostorné přihrádky s černými úchytkami poskytují dostatek místa pro uložení více párů bot, a horní police může sloužit k odkládání drobných předmětů nebo dekorací. Kompaktní rozměry botníku umožňují jeho umístění i do menších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 8591957733896 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 63 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 106 |
| Nosnost: | 25 kg |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | výklopné |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 17.56 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 18.4 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 13.5 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 122x50x6,5 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




