Botník hnědá ABK132D
63;24;140;
Botník hnědá. Botník s třemi přihrádkami a dvěma policemi nabízí praktické řešení pro uspořádání obuvi v domácnosti. Desky jsou vyrobeny z MDF v dekoru dub, který p...
Botník s třemi přihrádkami a dvěma policemi nabízí praktické řešení pro uspořádání obuvi v domácnosti. Desky jsou vyrobeny z MDF v dekoru dub, který přináší přírodní odstíny a decentní strukturu dřeva. Stabilní kovová podnož zajišťuje pevnou oporu a lehkost celkového provedení. Každá přihrádka je opatřena černou úzkou úchytkou pro snadné otevírání a zavírání. Kompaktní rozměry umožňují umístění do předsíně či chodby, kde efektivně využije prostor a udrží pořádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 24.5 kg |
| EAN: | 8591957733933 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 63 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 140 |
| Nosnost: | 30 kg |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | výklopné |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 23.45 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 24.5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 13.5 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 144x50x8 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




