Botník bambus přírodní ABK116N
80;30;40;
Botník, bambus, přírodní. Botník s dvěma policemi je vyroben z masivního bambusu v přírodním odstínu, který zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Otevřená police s vodorovnými...
Botník s dvěma policemi je vyroben z masivního bambusu v přírodním odstínu, který zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Otevřená police s vodorovnými latěmi umožňuje efektivní větrání a rychlé schnutí obuvi. Jednoduchý a funkční design botníku se hodí do různých interiérů, kde nabízí praktické řešení pro uskladnění bot. Stabilní rám a rovné nohy zaručují bezpečné a pevné postavení. Rozměry botníku umožňují uložení více párů obuvi bez zbytečné náročnosti na prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8591957693633 |
| Dekor: | přírodní |
| Materiál: | masiv |
| Materiál detailně: | bambus |
| Šířka: | 80 |
| Hloubka: | 30 |
| Výška: | 40 |
| Nosnost: | 6 kg |
| Styl: | skandinávský |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 2 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 3 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 3 x 1,2 |
| Světlá výška (cm): | 14 |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 82x31x6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




