Botník kov bílá ABK129B
50;26;47;
Botník, kov, bílá. Stylový a praktický botník značky je perfektní volbou pro každou moderní předsíň. Jeho elegantní bílé provedení s kovovou konstrukcí zajišťuj...
Stylový a praktický botník je perfektní volbou pro každou moderní předsíň. Jeho elegantní bílé provedení s kovovou konstrukcí zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Botník nabízí dvě prostorné police, které poskytují dostatek místa pro uskladnění obuvi, zatímco horní desku můžete využít na dekorace nebo drobnosti. Díky minimalistickému designu se snadno začlení do jakéhokoliv interiéru. Tento botník kombinuje funkčnost s jednoduchým a čistým vzhledem, který vám pomůže udržet předsíň vždy uklizenou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8591957693565 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | kov |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 50 |
| Hloubka: | 26 |
| Výška: | 47 |
| Nosnost: | 90 kg |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 3.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 4 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2X2 |
| Světlá výška (cm): | 7.5 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Bílá |
| Karton1: | 54x30x7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




