Botník hnědá ABK131D
88;24;87;
Botník hnědá. Botník v dekoru dub kombinuje praktické úložné prostory s moderním designem. Je vyroben z MDF desek s povrchovou úpravou v odstínech přírodního dřeva,...
Botník v dekoru dub kombinuje praktické úložné prostory s moderním designem. Je vyroben z MDF desek s povrchovou úpravou v odstínech přírodního dřeva, která je snadno udržovatelná. Nabízí dvě přihrádky s výklopnými dvířky pro uložení obuvi a tři otevřené police na doplňky nebo dekorace. Černé kovové nohy a úchytky dodávají botníku stabilitu a industriální vzhled. Kompaktní rozměry umožňují umístění do předsíní i menších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| EAN: | 8591957733926 |
| Barva: | hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 88 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 87 |
| Nosnost: | 25 kg |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | výklopné |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 17.24 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 18.7 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Světlá výška (cm): | 13.5 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 91,5x50x10 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




