Botník kov černá ABK136C
91;29;81;
Botník, kov, černá. Prostorný botník značky nabízí elegantní a praktické řešení pro uskladnění obuvi. Černá kovová konstrukce s čtyřmi policemi pojme velké množs...
Prostorný botník nabízí elegantní a praktické řešení pro uskladnění obuvi. Černá kovová konstrukce s čtyřmi policemi pojme velké množství párů bot, takže je ideální i pro větší domácnosti. Díky otevřenému designu je obuv snadno přístupná a dobře větraná. Botník je stabilní, lehký a snadno přemístitelný, což ho činí vhodným doplňkem do předsíně, šatny či garáže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 8591957682514 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Materiál desky: | kov |
| Šířka: | 91 |
| Hloubka: | 29 |
| Výška: | 81 |
| Nosnost: | 16 kg |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 1.75 kg |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 95,5x38,5x20 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




