Botník dekor přírodní ABK134D
60;24;117;
Botník, mdf, přírodní. Botník s třemi přihrádkami v dekoru dub je vyroben z MDF desek s povrchovou úpravou, která napodobuje přirozenou strukturu dřeva. Každá přihrádka je o...
Botník s třemi přihrádkami v dekoru dub je vyroben z MDF desek s povrchovou úpravou, která napodobuje přirozenou strukturu dřeva. Každá přihrádka je opatřena černou kovovou úchytkou pro snadné otevírání a zavírání. Kompaktní rozměry umožňují umístění do předsíní i menších prostor, kde poskytuje praktické řešení pro uskladnění obuvi. Stabilní provedení a kvalitní materiál zajišťují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Botník je vhodný pro organizaci domácího prostoru s důrazem na jednoduchý a přírodní vzhled.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 8591957733902 |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | dub |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka: | 60 |
| Hloubka: | 24 |
| Výška: | 117 |
| Nosnost: | 25 kg |
| Styl: | Moderní |
| Vzhled: | výklopné |
| dveře: | uzavřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 19.67 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 20.5 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Materiál konstrukce: | MDF |
| Demontované: | Ano |
| Karton1: | 121x49x8 |
| Výhoda 1: | Úložný prostor |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




