Botník kov černá ABK124C
62;19,5;62,5;
Botník, kov, černá. Botník s čtyřmi policemi v černém kovovém provedení nabízí praktické a přehledné uspořádání obuvi v domácnosti. Police jsou navrženy pro snadnou údržb...
Botník s čtyřmi policemi v černém kovovém provedení nabízí praktické a přehledné uspořádání obuvi v domácnosti. Police jsou navrženy pro snadnou údržbu a dlouhou životnost, zatímco plastová konstrukce zajišťuje stabilitu a ochranu podlahy před poškozením. Nadčasový design s otevřenou konstrukcí umožňuje rychlé větrání obuvi a zároveň usnadňuje přístup ke každému páru bot. Kompaktní rozměry botníku jej předurčují k umístění v předsíních, chodbách nebo šatnách, kde efektivně využije dostupný prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.935 kg |
| EAN: | 8591957683382 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 62 |
| Hloubka: | 19,5 |
| Výška: | 62,5 |
| Nosnost: | 8 kg |
| Styl: | industriální |
| Vzhled: | policové |
| dveře: | otevřené |
| s lavicí: | bez lavice |
| Místnost: | předsíň |
| Kategorie: | Botníky |
| Hmotnost - netto (kg): | 0.925 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 0.935 kg |
| Rozměr nohy (cm): | 1,5 x 1,5 |
| Materiál konstrukce: | Plast |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Černá |
| Karton1: | 65x53,5x43 |
| Výhoda 1: | Nízká hmotnost |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




