Jídelní set s 2 židlemi 70x70 cm barva bílá AJSA107B
70;70;76;
Jídelní set s 2 židlemi, 70x70x76cm, mdf, bílá. Jídelní set zahrnuje stůl a dvě židle, které jsou ideální pro menší jídelny či kuchyňské kouty. Desky stolu i sedáků jsou vyrobe...
Popis
Jídelní set zahrnuje stůl a dvě židle, které jsou ideální pro menší jídelny či kuchyňské kouty. Desky stolu i sedáků jsou vyrobeny z MDF s bílým lesklým dekorem, který snadno doplní moderní interiéry a zároveň se jednoduše udržuje. Čtyřnohé podnože z kovu s matnou černou povrchovou úpravou zajišťují stabilitu a pevnost celého setu. Židle mají rovné opěradlo a sedák s hladkým povrchem, což přispívá k jednoduchému a funkčnímu designu. Set je pevný a navržený pro každodenní použití v domácnostech s nosností odpovídající běžnému sezení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní sestavy |
|---|---|
| EAN: | 8591957692551 |
| Barva: | bílá |
| Materiál desky stolu: | MDF |
| Šířka: | 70 |
| Hloubka: | 70 |
| Výška: | 76 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 45 |
| šířka sedu: | 38,5 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Počet míst k sezení: | pro 2 osoby |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní sety |
| Rozteč nohou: | 56 cm |
| Rozteč nohou 2: | 56 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 17.5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 18 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Výška stolu (cm): | 75.5 cm |
| Výška židle (cm): | 84 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 2,5 / 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 64 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Dekor desky: | Bílá |
| Barva nohou: | Černá |
| Barva nohou židle: | Černá |
| Barva nohou stolu: | Černá |
| Karton1: | 107X72X9 |
| Výhoda 1: | Stabilní kovová podnož |
Diskuze
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Hodnocení
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




