Jídelní set s 2 židlemi 70x70 cm dekor AJSA108B
70;70;76;
Jídelní set s 2 židlemi, 70x70x76cm, mdf . Jídelní set zahrnuje stůl a dvě židle, které jsou ideální pro menší jídelny či kuchyňské kouty. Desky stolu i sedáků jsou vyrobe...
Jídelní set zahrnuje stůl a dvě židle, které jsou ideální pro menší jídelny či kuchyňské kouty. Desky stolu i sedáků jsou vyrobeny z MDF s bílým dekorem, který se snadno udržuje a působí svěže a čistě. Čtyřnohé podnože jsou z kovu se stříbrným lakem, což zajišťuje stabilitu a pevnost celého setu. Jednoduchý design s rovnými liniemi a praktickým rozměrem stolu umožňuje pohodlné stolování pro dvě osoby. Celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a každodenní užívání v domácím prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní sestavy |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8591957692353 |
| Barva: | bílá |
| Materiál desky stolu: | MDF |
| Šířka: | 70 |
| Hloubka: | 70 |
| Výška: | 76 |
| Hloubka sedu: | 40 |
| Výška sedu: | 45 |
| šířka sedu: | 38,5 |
| Materiál nohou: | kov |
| Styl: | industriální |
| Počet míst k sezení: | pro 2 osoby |
| Místnost: | kuchyně |
| Kategorie: | jídelní sety |
| Rozteč nohou: | 56 cm |
| Rozteč nohou 2: | 56 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 16 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 17 kg |
| Tloušťka desky (cm): | 1.5 cm |
| Šířka: | 38.5 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Výška stolu (cm): | 75.5 cm |
| Výška židle (cm): | 84 cm |
| Rozměr nohy (cm): | 2,5 x 2,5 / 2 x 2 |
| Světlá výška (cm): | 74 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar desky: | Čtvercový |
| Rozklad: | Ne |
| Demontované: | Ano |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Barva nohou: | Šedá |
| Barva nohou židle: | Šedá |
| Barva nohou stolu: | Šedá |
| Karton1: | 107x72x9 |
| Výhoda 1: | Stabilní kovová podnož |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




